WM Fono na Audio Video Show

Audio Video Show to drugie co wielkości targi sprzętu muzycznego w Europie. Wydarzenie, które kolejny rok odbywa się na PGE Narodowym, ściąga miłośników sprzętu audio oraz wideo, audiofilów, kolekcjonerów płyt, melomanów oraz wszystkich zainteresowanych dźwiękiem i obrazem. Byliśmy tam również i my, by porozmawiać o trendach w tłoczeniu winyli.

W miniony weekend na największym obiekcie sportowym w Polsce odbyły się targi Audio Video Show. Na wielu stoiskach można było zobaczyć i sprawdzić sprzęt klasy hi-end, przetestować najnowsze rozwiązania w urządzeniach do nagrywania obrazu, posłuchać na żywo artystów, wyszukać ulubiony album na winylu, a także… dowiedzieć się czegoś więcej, na temat tłoczenia analogowych krążków. Tu w rolę edukatora wcielili się pracownicy WM Fono, którzy nie tylko przybliżyli historię oraz aktualne działania tłoczni, ale również opowiedzieli o preferencjach wydawniczych, jakie obecnie dominują w branży fonograficznej.

Wszyscy zebrani mieli możliwość posłuchać o najnowszych produkcjach naszej tłoczni oraz zobaczyć je na własne oczy. Wśród nich znalazły się efektowne splattery, fantazyjne marmurki, zachwycające projekty typu colour-in-colour oraz absolutna nowość w postaci EKO winyla. Ten ostatni, to pionierskie rozwiązanie na naszym rynku, który swój debiut miał wraz z premierą albumu Natalii Przybysz „Jak Malować Ogień”. Podczas paneli opowiedzieliśmy o aspektach technicznych jej produkcji, jak również przybliżyliśmy ideę, jaka towarzyszyła nam podczas tworzenia ekologicznej płyty winylowej.

Nasza mini-prelekcja o winylach przyciągnęła spore grono zainteresowanych, jednak jeśli nie było Was na Audio Video Show a chcielibyście wiedzieć więcej na temat możliwości produkcyjnych WM Fono, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: sprzedaz@wmfono.com

Polub lub udostępnij:

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *